نگرانی های قبل از سفر

سلام ! سلام ! Hello
کلی وقت گذاشتم با این وضع بد نگارشم یه پست نوشتم همین که ارسال رو زدم اینترنت قطع شد و منم که کپی نگرفته بودم از نوشتم کلی حالم گرفته شد.
خوبه حالا باز وصل شده دیروز به کلی قطع بود و وقتی زنگ زدم شرکتی که اشتراکمونو ازش گرفتیم گفت اینترنت تو کل استان قحطه ! تعجب 
خلاصه می خواستم بگم تعطیلات خوش گذشت؟امیدوارم از این به بعد بیشتر بهتون خوش بگذره.( وبلاگاتون رو خوندم دوست جونا کلی خوش گذروندینا )
بعد از اون طوفان شن و گردوخاکی که همه چیز رو به کلی زیر یه لایه خاک برد این روزا هوا بد نیست یعنی صبح ها که واسه این وقت سال یه همچین هوایی عالی هم هست.
منم که تعطیلم خودم ولی بازم این تعطیلات واسه من یه معنی دیگه داره.آخه همسرم اینروزا بیشتر  ....تو خونه ... که نیست کمتر هم هست !
آخه روزای دیگه که ادارس فکر می کنه کم رفته و کل کار افتاده رو دوش برادرش که با هم شریکن .( برادر همسرم فرهنگیه این روزا اونم تعطیله )ایشونم به قول خودش واسه جبران لطف می کنن روزای تعطیل فقط واسه خوردن و خوابیدن تشریف میارن خونه
و خلاصه تخصص عجیبی در گند زدن به یه همچین روزای خوبی دارند. ومنم معمولا این روزا تنها هستم Whoop De Doo
من کادو یه کتاب از استاد حیدری (‌خط شکسته )‌بهش دادم که فکرشو نمی کرد بتونم گیرش بیارم.
جمعه و شنبه کلن خونه نبود جز وقت نهار و شب واسه خواب البته جمعه شام خونه مامان یه یک ساعتی اومد چون شام دعوت بودیم بعدشم زودی رفت .با اینکه می دونه من خیلی بدم میاد بعد از ظهرای جمعه تنها باشم از وقتی یادم میاد در تنهایی و اعصاب خوردی گذشته.جدیدا هم اصلا نمی تونم تحمل کنم.شنبه بعد از ظهر تا غروب منتظرش شدم و نیومد منم تنهایی رفتم خونه مامان . شب ساعت ١١ زنگ زد که بیاد دنبالم منم اولش جواب ندادم و با خودم فکر کردم از روز اول اگه اینجور موقع ها محکم وایساده بودم الان اینجوری نمیشد.ولی بازم بیخیال شدم و برگشتم خونه.
تو راه کلی عذرخواهی کردو گفت خودمم بریدم و برادرم رفته شیراز ( خواهرش رفته بود واسه آزمایش،‌اونم رفته بود شاید کمکی لازم باشه ) برگرده میام بیرون و خسته شدمو از این حرفا که البته مدت هاست می زنه !
به سلامتی دیروز عصری اومد خونه با ناراحتی که تو این وضعیت (‌فروشگاه این روزا اوضاع خوبی نداره)‌ برادرش رفته همدان ! مثل اینکه فهمیده همکارای ادارشون دارن میرن اردو همدان اینم از همون شیراز فلنگو بسته سمت همدان !
ما هم می خوایم مثلا بریم مشهد  البته همسرم گفته ما در حالت میریم .
تو این مدت اندازه چی از کار شریکی متنفر شدم مامانم همیشه میگه شریک اگه خوب بود خدا واسه خودش قرار میداد !!
این روزا خیلی نگران سفرمون هستم دوباره ،‌آخه بار اوله که این مسیر طولانی رو می خوایم دو تایی بریم .هنوز وسایلا رو هم نبستم نمی دونم دقیقا باید چقدر چیز با خودم ببرم واسه یه سفر ١٨ روزه ؟
قرار شده تو مسیر فقط شبا وایسیم شهرایی که می رسیم تا برسیم تهران یه چیزی تو مایه های ١٢٠٠ کیلومتر !! قراره سه روز بمونیم من داداشی و زن داداشی رو ببینم و همسری هم دوستای دانشگاهیشو ،‌بگردیم و موزه و جاهای دیدنی بریم و خرید کنیم ،‌راستی دوست جونیا کجاها برم خوبه ؟ بعدش قزوین و زنجان ،‌آخه همسر زنجان دانشگاه بوده و کلی خاطره داره و کلی تعریف می کنه همیشه. بعدش هم شمال و بریم تا آستارا که می گن خیلی خوبه (‌خوبه ؟) و بگردیم Happy Danceتا اگه خدا خواست مشهد و امام رضا خلاصه هم خیلی خوشحالم هم خیلی نگران !
این روزا همش خواب گذشته ها رو می بینم خواب دوره دبیرستانمو،‌خواب می بینم دارم درس می خونم یا خواب می بینم تو خوابگام یا امتحان دارم و عجیب هم دلم اون روزا رو می خواد

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

بهتون خوش بگذره تنتون سالم دلتون شادو لبتون خندون

احمدآقا

سفر خوش بگذره. آستارا رو از دست ندید. لطفا مشهد برای ما هم دعا بفرمائید.

احمدآقا

سفر حتما خوش می گذره. اگه یه چیزهائی هم فراموش شد اهمیت نداره. خودش خاطره میشه. مهم اینه که همدیگه رو فراموش نکنید. اتفاقی که بعضی وقتا می افته و متوجهش نمیشیم. آستارا حقیقتا زیباست. ضمنا خوش به سعادتت که می ری حرم امام رضا. لطفا سلام و ارادت من رو هم تقدیم کن. (من قبلش هم کامنت گذاشتم. ولی نیست.)

سحر

کار شریکی افتضاحه اونم با آشنا.... یه برنامه واسه خودت بریز کارانا کلاس هنری ورزشی چیزی این منتظر همسر موندن های طولانی خیلی خسته و کلافه کننده س و خیلی زود افسرده ت میکنه... راستی منم آخر این هفته عازم مشهدم...

رونالی

سلام اسم وبلاگی جالبی داری از وبلاگ عسل میام....... خوش باشین

سحر

آخخخخخخخخخ که روزگار درس و مدرسه و دانشجویی یادش به خیر...

سحر

خییییییییییییییلی کم پیدایی بابا یه آپیم بکنی بد نیستا شادمون میکنی

sahell

خوش بگذره زود بیا دلمون تنگید واست

سحر

بانو کجایییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم کم دارم شاکی میشماااااااااا