این روز ها + سفر

چیزی به باز شدن مدرسه نمونده و طبق معمول اوضاع برنامه ها هم هنوز جور نیست.

دیشب با همسرم رفتیم دریا جالبه با اینکه از بچگی کنار دریا بودم ولی هیچ وقت بیشتر از زانو نرفتم تو آب بس که از بچگی می ترسوندنمون . همسرم مجبورم کرد که کم کم برم جلو بعدش ترسم ریخت و رفتم جلو تا گردنم تو آب بودم خیلی خیلی خوش گذشت.

وقتی که دیگه می خواستیم بیایم بیرون از آب جالب بود متوجه سبکی خودم تو آب شده بودم تازه و نمی تونستم سنگینی وزنمو تحمل کنم خیلی جالب بود.

خوب بقیه ی سفر

زنجان واقعا شهر خوبی بود قیمت ها مناسب ،‌هوا عالی . مرکز رفاهی فرهنگیانش هم خیلی خوب بود فقط آسانسور نداشت ما هم طبقه سوم بودیم  یکم بالا پایین کردن سخت بود. کلی هم خرید کردیم همسرم هم چاقو های خوشنویسیش رو داد پرداخت کردن . ( چقدر این چاقو ها گرونن )

قبل از سفر هم توی نقشه و هم از هر کی می پرسیذیم می گفت که واسه رفتن به رشت باید برگردیم قزوین و از اتوباان قزوین رشت بریم ما فکر می کردیم که راهمون دور می شه اینجوری واسه همین دنبال میانبر بودیم خلاصه فهمیدیم جاده ی دیگه ای هم هست به اسم جاده طارم که بعد از رودبار به این اتوبان می رسه و لازم نیست برگردیم قزوین یه آقایی می گفت که این جاده ٣۶۶ تا پیچ داره ! جدا پیچ هاش خیلی زیاد بود موندم چه طوری شمرده ؟! الان که فکرشو می کنم می بینم همون اتوبانه احتمالا بهتر بود اگه می رفتیم ولی جاده ی فوق العاده زیبایی بود. هوا هم خیلی خیلی خوب بود.

جاده طارم

نزدیکای سد سفید رود هم بادهای وحشتناکی بود جالبه وقتی راجع بهشون می شنوی تا وقتی خودت می ری و می بینی با اون نیروگاهای بادی چقدر فرق می کنه.

سد سفیدرود

از رودبار کلی زیتون خریدیم که در پایان سفر یه ظرف بزرگش رو مجبور شدیم بندازیم دور آخه تو راه خراب شده بود ! 

/ 7 نظر / 42 بازدید
خانومی

رودبار شهر و زادگاه پدرمه دلم دریا خواست

سحر

کم پیدایی وقتیم میای یه سک سک میکنی و میریا.....

تارا

به به پس طرفای ما هم اومده بودین چه جالب

انسان نماینده خدابرزمین است آیاچنین قابلیتی رادرخودکشف کردهایم آیابهاوارزش باطن خودراکشف کردهایم باشرکت در http://www.oloomebateni.com قدمی درجهت آشکاری درون خودبردارید

انسان نماینده خدابرزمین است آیاچنین قابلیتی رادرخودکشف کردهایم آیابهاوارزش باطن خودراکشف کردهایم باشرکت در http://www.oloomebateni.com قدمی درجهت آشکاری درون خودبردارید

اویس

با سلام در حال بازدید از وبلاگتون بودم که گفتم نظری بدهم. وبلاگ خوبی دارید. با توچه به اینکه مضمون وبلاگ هامون یکیست از شما تقاضا دارم به وبلاگم سر بزنید و اگر خواستار تبادل لینک بودید حتما در نظرات بنویسید. رد پای مهربانی شما در وبلاگم خالیست با تشکر : اویس باکفایت (نویسنده وبلاگ خواف شریف)